Вітаємо Вас на сайті «Музей Загиблих Літаків»!

Сам музей облаштований в селі Хоросно, недалеко від Львова. Приміщеням служить спеціальний купол, якій розрахований на екстримальні погодні умови.
Кожен шматок літака несе частинку історії і пов’язаний з конкретними подіями.
В музеї можна буде побачити уламки від німецьких, радянських та літаків союзників .

По всіх експонатах можна додатково задавати питання , бо кожен літак окрема історія. Музей постійно в пошуках і облаштуванні нових експонатів.
Одним з цікавих експонатів є авторська робота молодих талановитих львівських митців – модель літака зібрана з шматків 12 літаків, наразі такої моделі в світі ще ніхто не робив.
Також є присутні уламки літака що збила УПА в 1945 році на теренах Львівщини. Є рештки літака якій першій в Україні зробив вогняний таран.

Наразі стенди з присутнимі моделями літаків : Юнкерс 52 , Юнкерс 88 , Хейнкель 111, Фоке Вульф 190, Міг-3, Іл-2, Сб, Дб-3а, PZL Karas , Aerocobra Bell 39 , Бостон А-20 .
Також кожен бажаючий зможе придбати памятний сувенір з справжнім шматочком літака всередині. Ми довипустили книжку “Пошук літаків ДСВ в Україні”- сезон 2019, де є всі літаки що ми знайшли за 2019 рік, та деякі з цих уламків представлені в музеї. Книжку можуть придбати всі бажаючі .
Отже, із задоволенням чекаємо Вас в нашому музеї.

Відео про музей: